Profil společnosti

Socreat elektronika Technology Limited je high-tech joint venture podnik z Hongkongu, pevninské, specializující se na výzkumu a vývoje, výroby a prodeje Inteligentní LED osvětlení. Na základě "Pochází z přírody, naši budoucnost" koncepci jsme zaměření na výzkumu a vývoje, výroby a prodeje vysoce kvalitního vše v jednom Solární zahradní světlo, vše v jednom Solární pouliční lehké, přenosné solární osvětlovací soustavy.

Socreat má profesionální R & D tým který komponuje zkušených LED ovladače inženýry a projektanty osvětlení. Máme solidní technické síly a bohaté zkušenosti v produktovém designu a spolupracujeme s profesory a znalci Xi'an Jiaotong University a Xi'an univerzita vědy a techniky, poskytovat zákazníkům ty nejlepší produkty.

Silniční Smart je nová značka společnosti Socreat, systém řízení značky v pevninské oficiálně tvoří v roce 2016. Jsme si jisti, že tato nová značka bude super hvězda na celém světě, vede rozvoj Solární pouliční světlo trhu. Jako vůdce, Trváme na směr "expert v inteligentní osvětlení, rozzáří svět", vedení výzkumu a vývoje v inteligentní osvětlení produktů a zlepšení kvality světla. Vytváříme životní prostředí mnohem pohodlnější, energeticky efektivnější, vyšší kvalita moudrostí.

Zajištění kvality

Naše společnost vlastní moderní zkušební zařízení a profesionální a kvalifikovaný inženýr, kteří striktně řídit celý proces, kterým včetně materiálu nákupy, výrobu postup a hotové výrobky. Všechny testy spolehlivosti jsou v přísném souladu s vojenské produkty. Naše výrobky jsou zcela v souladu s požadavky mezinárodních norem, jako UL, CE, FCC, RoHS a tak dále.

Factory Tour

Naše továrna se nachází v Gushu, Bao'An okresu Shenzhen, což je elektronika výrobní centrum Číny.

Gushu je jen 2 stanice metra od letiště Šen-čen, je vhodné pro vaši návštěvu.

Takže je-li zájem o LED, neváhejte nás navštívit, Vřele vítáme!

Vize organizace:

Jako lídr v oblasti inteligentního osvětlení.

Ředitel organizace:

Odborník v oblasti inteligentní osvětlení, světlo světa.

Koncepce organizace:

Pochází z přírody, naši budoucnost.

Hodnota podniku:

Nabídnout zákazníkům, zaměstnancům, akcionářům i podnikání

partneři platformu kde může vytvořit a dosáhnout sny;

respektovat a podporovat všech schopností a kreativity.